Jak se daří žákům literárně dramatického oboru?
26.4.2011

Krajské kolo festivalu poezie v Kroměříži - Tereza Jurová a Herbert Ullrich získali oba první místo a postupují dále.

40. celostátní přehlídka dětských recitátorů Dětská scéna ve Svitavách - Ondřej Hradil zvítězil v postupovém kole a postoupil na tuto prestižní přehlídku.

Krajské kolo festivalu poezie v Kroměřiží je postupovým kolem a "kvalifikací" na prestižní 54. celostátní přehlídku přednesu Wolkrův Prostějov 2011.

Žáci LDO ZUŠ Valašské Meziříčí Tereza Jurová a Herbert Ullrich obdrželi oba první místa za svůj výborný recitační výkon a na Wolkrův Prostějov postoupili. Recitovali texty Jiřího Suchého, Petra Váši, Franka McCourta (překladatel Josef Moník) a Johna Lennona (překl. Jiří Popel).

Dětská scéna 2011 je celostátní přehlídka dětských recitátorů a dětského divadla. Letos se koná již čtyřicátý ročník!

Ondřej Hradil obdržel ocenění za vynikající umělecký přednes textů Jana Skácela a Williama Saroyana a porota jej po zásluze poslala do celostátního kola recitační soutěže.